Jdi na obsah Jdi na menu
 


20. 11. 2010 - Kateřinská zábava

20. 11. 2010

 

KATEŘINSKÁ ZÁBAVA

 

Dne 20. listopadu 2010 od 20:00 hod. začala ve Společenském domě Nevojice KATEŘINSKÁ ZÁBAVA. K tanci a poslechu hrála „Cimbálová muzika z Milotic“. Sál se plnil hned od počátku akce. Na návštěvníky čekala malá prezentace vín, která obsahovala víc jak dvacet vynikajících vzorků. Ale nezůstalo se jen u vínka. Proběhla i perníčková volenka. Byl velký výběr autíček, kytiček a kačenek ve formě perníků. Mužů k tančení bylo také dostatek, takže ženy měly „rej“. Za největší počet vytančených perníčků vyhrála p. Bodečková velkou perníkovou panenku. Kolem půlnoci začala „bitka“ o strhnutí krojované panenky. To se povedlo S. Synkovi a F. Hoždorovi. Panenka to přežila bez újmy na zdraví. Po celý večer se tančilo a zpívalo. Děvčata předvedla několik verbuňků a karičky. Kapela sice hrála do 2 hod., ale někteří odcházeli domů až po 3 hod.  

 

Poděkování patří všem, kteří se jakýmkoliv způsobem podíleli na uspořádání této zábavy, a dále také vinařům za poskytnutí vzorků vín.

 

Poděkování za přípravy a hladký průběh Kateřinské zábavy:

Dance Slavíčkové, Martině Handlířové, Monice Hladké, Evičce Masaříkové, Ivetce Badálkové, Jardovi Skaličkovi, Pavlovi Boudovi, Míši Malíkové.

Za vybírání vstupného: veliteli sboru Karlu Handlířovi a Libě Masaříkové

Za prodej vína, lístků na víno a tácků s občerstvením: Ivě Hladké

Za obsluhu malé prezentace vín: Anežce Marii Stojaspalové Schottové

Zajištění vína: Martinu Norbertu Schottovi

Za sehnání krojované panenky: Jirkovi Slavíčkovi

A také starostovi sboru Zdeňkovi Švaňhalovi